27-06-2018 10:22 13

KURUMSAL KİMLİK NEDİR?

Kurumsal kimlik bir kurumun, şirket içi ya da şirket dışındaki duruşu ve davranışlarıyla kurumun müşterilerine ya da ilgili olduğu topluluğa, karşı kendini tanıttığı ayrıntılar bütünüdür. Kurumsal kimliğin oluşturulması ve uygulaması aşamasındaki başarısı, kurumun diğer sektördeki işletmelerle olan rekabetinde kendisine önemli bir yer sağlamaktadır..

Detay
27-06-2018 10:33 13

E-TİCARET NEDİR?

Tüm dünyada 1995 yılından sonra internet hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapıldığı bir kavramdır. E-Ticaret, herhangi bir ürün ve ya hizmeti, çeşitli ödeme şekilleriyle bir internet sitesi üstünden ticaret yapmanızı ya da sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir. Kısacası, e-ticaret, ticaretin elektronik ortamda yapılmasıdır. .

Detay

Eğer bir web siteniz varsa tabi ki Google’da üst sıralara çıkmanız bir hayli önem taşıyor. Genellikle web sitesi olanların bu konu üzerine bir hayli uğraşlar verdikleri gerçeğini kabul etmek gerekiyor. Neden mi Google? Çünkü bilindiği üzere birçok arama motoru bulunmaktadır. Ama dünya ve Türkiye geneline bakıldığında, Google bu arama motorları arasında en yaygın olarak kullanılandır..

Detay

Google Analytics için Google’ın bize sunmuş olduğu en faydalı bir araç - raporlama sistemi diyebiliriz. Google Analytics sayesinde internet sitemize giren kullanıcılarımızı tanıyıp, ona göre hareket edebiliyoruz. Google Analytics bize sadece sitemize gelen potansiyel müşterilemizin sadece ziyaretlerini değil daha detaylı bilgiler sunarak yeni müşterilerimize nasıl ulaşacağımız konusunda da büyük destek olmaktadır..

Detay