Yazılımlar

VillaV - Villa Pazarlama, Kiralama, Web Sitesi Yönetimi & Yazılımı

VillaV, Villa sahiplerinin yada villa pazarlaması yapan tatil firmalarının, online rezervasyon, dönemsel fiyat hesaplamaları ve portföylerindeki villaların detaylı bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

Booking.Com, AirBnb vb api anahtarı bulunan sitelere otomatik olarak senkronizasyon yaparak süreklı güncel kalmanızı sağlar.

Ayrıca isterseniz her villa sahibinin kendi villasını eklemesini ve rezervasyonlarını görüntülenmesini sağlayarak bir iş yükünden daha kurtulabilirsiniz.

Uygunlu Takvimi ile potansiyel müşterilerinizin villa detaylarında villanızın hangi tarihler arasında müsait olduğunu yıllık olarak görmesini sağlayabilirsiniz.

Ekstralar ekleyerek müşterilerinize sunmak istediğiniz ekstra ücretli olanakları villa başına ekleyebilir ve ekstra kazanclar saglayabilirsiniz.

VillaV, Temel olarak Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça dillerini destekleyecek şekilde hazırlanmıştır. İsterseniz her villa detayını 4 farklı dilde ekleyerek daha geniş müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz.

Dönemsel fiyatlar girerek yani istediğiniz tarihler arası istediğiniz fiyatları girebilirsiniz. Böylece müşterinin seçtiği tarihler arasında girmiş olduğunuz fiyatları müşterilerinize gösterebilirsiniz.

Teklif modülü sayesinde müşterinizin talep ettiği tarihler arasında müsait olan villalarınızı e-posta olarak detaylı bir biçimde gönderebilirsiniz.

Acente sistemi sayesinde ayrı ayrı satış acenteleri oluşturabilir bunlara ayrı ayrı tanımlayacağınız komisyon oranları sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz. Ayrıca her acentenin kendisine ait panel bulunmakta ve acenteler rezervasyonlarını takip edebilmektedir. Acenteler bu panelleri kullanarak destek çağrıları açabilir ve online olarak soru sorabilir size.

Tur Yönetimi; İsterseniz müşterilerinize tur satışları yapabilirsiniz. Tur Yönetimi kısmından detaylı olarak ekleyebileceğiniz turlar ile müşterilerinize detaylı tur bilgileri verebilirsiniz.

Blog Yönetimi ile ziyaretçilerinize bölgeleriniz ile ilgili detaylı bilgiler verebilirsiniz.

VillaV altyapısı kullanan firmalardan bazıları şöyledir. HeryerdeVilla, Govilla