Yazılımlar

TransferV - Havalimanı Transfer Web Sitesi Yönetimi & Yazılımı

TransferV, Havalimanı transfer firmalarının, transferlerini detaylı bir biçimde yönetebilmesini sağlayan temel olarak Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça dillerini destekleyen, isteğe bağlı olarak bu dil sayısının 16 ya kadar çıkarabilmek için gerekli altyapıya sahip Havalimanı transfer yazılımıdır.

TransferV, detaylı altyapısı sayesinde Sales Agent, Affiliate Agent, Handling Agent için ayrı ayrı panelleri bulunan, tüm acenteleriniz için detaylı bir yönetime ve rezervasyon sistemine sahiptir.

Her satış acentesi için farklı komisyon oranları belirtebilir, acenteleriniz aktif / pasif duruma düşürebilir ve ay sonu hesaplarınızı bir kaç tıkla yapabilirsiniz. Muhasebe olarak büyük bir yükten kurtulabilirsiniz.

TransferV, Point to Point mantığı ile hazırlanmıştır. Yani bir başlangıç noktası ve bir bitiş noktası belirleyerek ister sabit ücret isterseniz uber mantığı ile km başına ücretlendirme yapabilirsiniz. Hatta bu iki nokta arasında pointler oluşturarak iki nokta arasında birden fazla nokta belirleyerek ters bacak transferlerinizi daha etkin kullanabilirsiniz.

TransferV, Müşterileriniz için özel bir panele sahiptir. Müşterileriniz bu paneli kullanarak rezervasyon detaylarına daha rahat ulaşabilir, isterse panelden yeni rezervasyon yapabilir yada tur satın alabilir. Ekstralar sayesinde bebek koltuğu, yiyecek - içecek paketi yada ücretli olarak engelli sandalyedi kiralayabilirsiniz.

Gelişmiş Log sistemi sayesinde rezervasyon durumunu zaman tüneli mantığı ile detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Ayrıca 16 farklı form ile tüm acente ve müşterilerinizden gelen talep formlarını inceleyebilir, arşivleyebilir ve cevap verebilirsiniz.

TransferV ile her bölgeye, her dönem için farklı fiyatlar verebilir ve rezervasyon takvimi ile doğru zamanda doğru fiyat gösterebilirsiniz.