Yazılımlar

PazarV - E-Ticaret (Online Satış) Web Sitesi & Yazılımı

PazarV Nedir?

         E-Ticaret, dijital dünyada ticarete başlamak isteyenler için mükemmel bir alandır. E-Ticarette yeni başlayan işletmeler için birçok kolaylık sağlayacak sistem ve öneri yer almaktadır. Bundan dolayı kullanıcıların  ihtiyacı olan şey, güçlü bir iş ahlakı ve asla kaybedilmemesi gereken başarma arzusunu korumaktır.

         Bir girişim modeli seçilirken, öncelikle kullanıcıların eğilimlerini incelemek, pazar araştırması yapmak, hedef kitlenin ihtiyaçlarını belirlemek gün geçtikçe ilerleyen E-Ticaret sektörüne girebilmek için bilinmesi gereken önemli aşamalardır. E-Ticaret üzerinden yapılan araştırmalar sonucunda, yeni bir şirket kurmak isteyen ya da mevcut işini daha da büyütmek isteyen girişimciler genellikle işlerini online bir sisteme taşıyarak hedeflerine daha hızlı ulaştığı görülmektedir. Bu kapsamda pek çok sektörü bünyesinde bulunduran E-Ticaret neredeyse hemen hemen her ölçekteki işletme modeli için uygundur. Aynı zamanda çok daha düşük reklam bütçeleriyle markalarını daha büyük kitlelere ve çok daha fazla müşteriye ulaşma fırsatı sunmaktadır.

PazarV, yılların vermiş olduğu tecrübe ile Mobil ve Masaüstü platformlarda uyumlu bir şekilde çalışabilen Online Satış (E-Ticaret) alanında Ekonomik fiyatlarla firmaların online satış ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hazırlanan bir e-ticaret altyapı yazılımıdır.

PazarV, Tek bir ofis yada bilgisayara bağımlı kalmadan firma sahiplerinin istedikleri her yerden ve her platformdan (Bilgisayar, Mobil, Tablet) rahatça yönetibileceği bir yazılımdır.

PazarV, Ek Seçenek ve Özellik Modülü sayesinde tek ürün ekleyerek farklı fiyatlandırma yapabilmenizi sağlar.

PazarV, Tüm Bankaların Sanalpos Altyapısına sahiptir. Sanal Pos Kurulumu Sadece 1 saatde aktif hale gelir.

PazarV, Toplu E-Posta ve Toplu Sms gönderme altyapısına sahiptir.

PazarV, Fırsatlar, Kampanyalar, Hızlı Satış Modülleri sayesinde satış artırımı sağlar.

PazarV, Ürün Yorumlama ve Ürün Önerisi ile müşterilerden %100 bilgi dönüşü sağlar.

PazarV, Blog yönetimi sayesinde müşterilerinize rahat bilgilendirme yapabilirsiniz.

PazarV, Sistemde gördüğünüz herşeye yönetim panelinden müdahale edebilmenizi sağlar.

PazarV, %100 Seo uyumlu ve tüm Google testlerinde başarılı sonuçlar elde ederek arama sonuçlarında daha çok görünmenizi sağlar.

PazarV, Herhangi bir mobil uygulamaya gerek kalmadan tüm cihazlarda en iyi gorüntüde çalışır.

PazarV, Schema.Org altyapısı sayesinde Google Business ve Google Addwordsda düşük bütçe ile yüksek müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

PazarV, Tüm Sosyal medya hesaplarınızı tek bir çatı altında yönetebilmenizi sağlar.

PazarV, Yönetim paneli cep telefonunuzdan kolayca organize edebilmek için tasarlanmıştır.

PazarV, ile oluşturulan tüm formlar ve gönderilen tüm emailler %100 inbox ( Gelen kutusuna düşmektedir.)

PazarV, yeni nesil trafik optimizasyonu sayesinde geri dönüş yapan müşteriyi otomatik olarak tanır, ve daha çok trafik sağlamak için özel altyapısını kullanır.

PazarV, Sadece 4 aşamada müşterilerin sipariş vermelerini sağlar ve zamandan tasarruf eder.

PazarV, Google Analytics api leri kullanarak hangi ziyaretçinin nereden geldiğini ve bilgilerini direk gorebilmenizi sağlar.

PazarV, Kendini otomatik olarak tüm rehber sitelerine ekler.

PazarV  E-Ticaret paketlerini incelemek için lütfen buraya tıklayınız...