Yazılımlar

AjansV - Ajans Yönetim Web Sitesi & Yazılımı

AjansV - Ajans Yönetim Web Sitesi & Yazılımı, Reklam Ajansları için detaylı bir şekilde düşünülüp reklam ajanslarının her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde SystemV, altyapısını geliştirerek hazırlanmıştır. Standart bir Ajans Web sitesi Yönetiminin haricinde, detaylı referans yönetimi ve saha satış personeliniz için randevu takip sistemi yada müşteri ziyaret takip sistemi diye adlandıracağımız takip sistemleri ile tüm saha satış elemanlarının ziyaretlerini takip edebilirsiniz.

AjansV, Ayrıca Promosyon ürünlerini detaylı bir şekilde kategorilendirerek ekleyebilecekleri ve potansiyel müşterilere sunum yapmalarını ve hatta internet üzerinden online olarak promosyon talebi almalarını sağlar. Müşterileriniz talep ettikleri promosyon ürünlerini görüntüleyebilir ve hangisini tercih ediyorsa bununla ilgili online teklif gönderebilir ve hatta bu süresin takibini yapabilirsiniz.

AjansV, Toplu E-Posta ve Toplu Sms Yönetimi sayesinde müşterilerinizin önemli günlerinde mesajlar iletebilir yada promosyon zamanlarında toplu olarak teklif gönderebilirsiniz.

AjansV, Schema.Org altyapısı sayesinde Google Arama Sonuçlarında daha detaylı sonuçlar görüntülenmesini sağlar. Ayrıca Google Map altyapısı ile haritalara otomatik olarak eklenmenizi sağlar.