Yazılım Geliştirme Hizmetleri

       Yazılım; elektronik parçaların birbiriyle haberleşmesini sağlayarak kullanıcısının iş süreçlerini kısaltan, iletişimi sağlayan, verimliliği arttıran çeşitli görevler için hazırlanmış programlardır.

        Günümüzde en çok tercih edilen ve geliştirilen yazılım türleri: web yazılım, mobil yazılım ve masaüstü yazılımlardır. Bundan birkaç yıl öncesine kadar masaüstü yazılımlar daha revaçta olmasına rağmen artık internet kullanımın artmasıyla birlikte tüm dünyada web ve mobil yazılımlarının yaygınlaşmasına sebep oldu. Çünkü insanlar artık günümüzde hıza ve zamana önem verdikleri için hemen anında, kurulumu kolay ve ihtiyaçlarının net bir şekilde karşılanması insanların bu tür yazılımlara önem vermesini sağladı.

         Şirketinizdeki yapılan işlerin süreçlerini kısaltan ve şirket verimliliğini artıran yazılımlar bulunmaktadır. İnsan kaynakları sistemleri, muhasebe yazılımları, proje yazılımları, yönetim sistemi yazılımları gibi birçok çeşitli görevlere uygun yazılımlar vardır. Bu yazılımları şirketinizin ihtiyacına göre web ve mobil uygulamalı olarak da geliştirmek ve kullanabilmek mümkündür.

 

.

Firmanızı sektörde en iyi şekilde analiz ederek, gelen talepler doğrultusunda, etkili, kalıcı ve özel çözümler sunmak için yazılımlara ihtiyaç doğmaktadır. Paket Yazılımlar; genele hizmet verebilmek için hazırlanmış yazılım programlarıdır..

Detay

Günümüzde birçok firmanın artık ürün ve hizmetlerini geniş bir müşteri kitlesine hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırması en önemli ihtiyaçları arasındadır. Bu sebeple de mobil uygulamalı akıllı cihazlar sayesinde dijital dünyanın kapıları açıldı. .

Detay

Günümüzde hemen herkesin yanından ayırmadığı akıllı cihazlara; telefon ve tablet gibi kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denilmektedir. Kullanmış olduğumuz akıllı cihazların işletim sistemlerine uygun olarak hazırlanmış mobil aplikasyonlarından oluşmaktadır. Dünya'da genellikle mobil uygulamalar; İOS ve Adroid İşletim sistemi tabanları kullanılarak hazırlanılır..

Detay

Firmanızın ve ya şirketinizin tanınması için yapılan çalışmaların başında da, firmanızın kurumsal bir web sitesinin bulunmasıdır. Hizmet ve ürünlerinizi tanıtabildiğiniz size özgü ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğunuz web siteniz sizin ilk izleniminiz olduğunu unutmayınız..

Detay

Özel yazılımlar sayesinde firmanızın maliyetlerini azaltırken, zamandan da tasarruf elde etmeniz mümkün. Günümüzde internetin tüm dünyada yaygınlaşması sebebiyle mobil ve web yazılım hizmetleri hız kazanmaya başladı. Bu yazılımlar, hem kolay kuruluma sahip hem de kullanıcılara çok daha hızlı ulaşmaktadır. .

Detay

Tüm dünyada 1995 yılından sonra internet hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapıldığı bir kavramdır. E-Ticaret, herhangi bir ürün ve ya hizmeti, çeşitli ödeme şekilleriyle bir internet sitesi üstünden ticaret yapmanızı ya da sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir. Kısacası, e-ticaret, ticaretin elektronik ortamda yapılmasıdır. .

Detay