Adwords Yönetimi Nedir? Dünya çapında ve Türkiye’de internet kullanıcılarının %80’ine kolay bir şekilde erişmenizi sağlayan Google Reklamları yani diğer bir ifadeyle Google Adwords reklamlarıdır. Dünya’nın en büyük internet reklamcılığı platformu da diyebiliriz. Bu platformda yayınlanan reklamlarınız sayesinde istediğiniz kitleye kısa bir sürede erişmeniz mümkün..

Detay

Günümüzde dünyanın neresinde olursak olalım bir kişinin kendisinden farklı bir konumda olan kişiye anında ileti ulaştırabileceği tek mecra internettir. İşte E-mail Reklamcılığı da şirketinizin ulaşabilme imkânının olmadığı hedef kitlesine kısa bir sürede ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlayan bir yöntemdir..

Detay

Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir paçası da bilindiği üzere cep telefonlarıdır. Reklam sektöründe de son derece önemli bir yere sahip olan cep telefonlarına firma, şirket ya da kurumlar tanıtımları için reklam vermektedirler. Firmanızı uygun hedef kitlesine ulaşarak, yeni haberlerinizi, gelişmelerinizi ve ya kampanyalarınızı duyurabilmenin en iyi yolarından biriside cep telefonlarına göndereceğiniz “kısa mesaj”, yani “SMS”’lerdir..

Detay

İngilizceden dilimize geçen Portalın kelime anlamı “büyük kapı” olarak geçmektedir. Portal kelimesi birden fazla içeriğin bir arada kullanıldığı siteler için geçerlidir. Portallar kurumsal firmaların dijital platformda yer almalarını sağlayan ve projelerini en dikkat çekici şekilde yansıtmalarına yardımcı olan çalışmalar bütünüdür. .

Detay

Görüntülü Reklam ağında görüntülü reklam kampanyası oluşturma, yönetme ve performansını ölçmeyle ilgili en iyi uygulamalar da dahil olmak üzere temel kavramları kapsar. Görüntülü reklamcılığın en iyi yolu metin yerine görsellerden oluşmasıdır. Görüntüler, metinler, renkler ve animasyonlara yer vererek mesajlarınızı daha etkili bir şekilde geniş kitlelere ulaştırmanız mümkündür. Daha fazla müşteriye ulaşmak için çeşitli reklamlar oluşturmanız gerekmektedir. İhtiyaç duyduğunuz tek şey elinizdeki bilgileri birleştirerek Google görüntülü reklamlarınızı istediğiniz performansa ulaşmasını başarmaktır..

Detay

Günümüzde kullanıcıların hizmet ve ya ürününüz hakkında detaylı bir bilgi almak için ilk başvuracakları en yaygın yer web veya mobil sitenize bakmalarıdır. İlk izleniminiz bu yüzden çok önemlidir. Markanızın tanıtımı için size uygun imaj ve konseptleri son teknolojik ilerleme ve gelişmeleri takip ederek birleştirmeniz dijital dünyada her geçen gün yer almanız açısından gereklidir. .

Detay

Linux, temel olarak Finlandiya Üniversitesinde öğrencisi olan Linus Torvalds'ın ve İnternet üzerine meraklı olan birçok yazılımcının birlikteliğiyle geliştirilmiştir. Linux gelişimi açık bir şekilde yapılmaktadır. Yani işletim sisteminin her aşaması açık olarak İnternet üzerinde yayınlanmakta, dünyanın dört bir yanında kullanıcılar tarafından test edilmekte, hataları ve eksiklikleri tespit edilerek düzeltilmekte ve geliştirilmektedir. Zaman zaman bu deneme aşamaları belirli bir noktada durdurulur ve güvenilir bir işletim sistemi sunulup, geliştirme için ayrı bir seriye devam edilir. Geliştirmede yer alan bu açıklık Linux'un en büyük avantajlarından biridir. Gelişimi evrimseldir, hatalar anında kullanıcılar tarafından tespit edilip rapor edilmekte ve birçok kişinin katkısıyla düzeltilmektedir. Bazı işletim sistemi sürümleri saatler içerisinde güncellenebilmektedir..

Detay

Web siteleri, gelen istekleri karşılamak için web hizmetlerinden faydalanır. Günümüzün en popüler web hosting yönetim paneli olan “Cpanel”'dir. Hosting sektöründe ki birçok firmanın kullandığı WHM/Cpanel’in sistemidir. WHM/Cpanel yazılımı lisanslı olarak satın alınması gerekmektedir. Lisansı alırken IP numarası belirtilir ve almış olduğunuz bu lisans sadece bu IP adresinde çalışacaktır. Ayrıca cpanel.net üzerinden 15 günlük test lisansları da oluşturulabilmektedir. Lisans alırken RAM’ınız 1 GB altında ise VPS lisansı almanız sizin için daha uygun olacaktır..

Detay

Nginx aslen mail.ru isimli rus mail sunucusu sitesi Rus yazılım mühendisi Igor Sysoev tarafından geliştirilen hafif, stabil, hızlı bir mail istemcisi olarak kodlanan daha sonraları geliştirilerek tüm sunucular için uygun hale getirilen bir web sunucusudur..

Detay

Bir posta istemcisi yapılandırırken, SMTP sunucusu (mail server) sağlayıcısı ile düzgün bir bağlantı sağlayacak ve böylece e-postalarınızın doğru teslimatını sağlayacak olan SMTP ayarlarını ayrıntılı girmeniz gerekir. SMTP kısaltması, internet üzerinden e-posta akışı arkasındaki prosedür olan Simple Mail Transfer Protocol (Basit Posta Aktarım Protokolü) anlamına da gelmektedir..

Detay

Hotspot kamusal alanda kablosuz yerel ağdan internete erişim olanağı sağlayan bölgelere denir. Wi-fi teknolojisinden yararlanır. Kafelere, alışveriş merkezlerine, tren istasyonlarına, restoranlara, süpermarketlere, kampüslere, hastanelere ve bunun gibi birçok kamusal alana uygulanması mümkündür. Günümüzde ücretli ve ücretsiz Hotspot noktaları birçok ülke ve şirketin desteğiyle yaygınlaşmaya başladı..

Detay